Dzienne archiwum: 9 grudnia 2022

Mikołajkowa wycieczka do Lublina

Rozpoczął się magiczny miesiąc grudzień, a wraz z nim czas wyjątkowych i czasem nietypowych prezentów. 7 grudnia uczniowie klasy 3er, 4rp, 4sp oraz przedstawiciele klasy 3p wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Lublina. Miło spędzony czas w kinie oraz na lodowisku na długo zapadnie w pamięci uczestnikom wyjazdu. Opiekunami wycieczki byli: p. Joanna Szymańska, p. Paulina Lesisz, p. Monika Rosińska i p. Leszek Jóźwik.

Ho, ho, ho! Zawitał do nas Mikołaj!

6 grudnia korytarze szkolne zaroiły się od Mikołajów, reniferów, śnieżynek. Każdy z uczniów starał się mieć na sobie jakiś „mikołajkowy” akcent. Z głośników płynęły melodie piosenek świątecznych. Organizacją dnia zajął się Samorząd Uczniowski. Na korytarzu co chwila rozlegał się dźwięk dzwonka, kiedy Mikołaj ze swoim orszakiem odwiedzał kolejne klasy. W klimat świąteczny wprowadzała przepięknie udekorowana choinka w holu szkoły.  Uczniowie chętnie robili sobie zdjęcia na tle świątecznej dekoracji. Do wspólnej fotografii udało się także namówić Pana Dyrektora Roberta Matejka, któremu serdecznie dziękujemy za mikołajkowy prezent :-))))

Zapraszamy do oglądania naszego mikołajkowego dnia:

https://www.radiobiper.info/2022/12/07/mikolajkowy-dzien-na-sportowo-w-zse-miedzyrzec-podlaski-galeria/

 

Mecz mikołajkowy nauczyciele – uczniowie

Mikołajki to nie tylko czas prezentów, ale też wspólnej zabawy. Tradycyjnie tego dnia w naszej szkole rozegrano mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele. Po stronie uczniów stanęli przedstawiciele klas pierwszych i drugich a kadra pedagogiczna reprezentowana była przez najlepszych sportowców. Mecz wzbudził wiele emocji, przez cały czas sala była pełna kibiców, gracze walczyli zaciekle, do samego końca trzymając publiczność w napięciu. Ostatecznie partia zakończyła się wynikiem 2:1 dla nauczycieli. Dziękujemy wszystkim za piękną grę.

VII Mikołajkowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Bialskiego

Tradycją naszej szkoły wraz z Uczniowskim Ludowym Klubem Sportowo-Turystycznym „ZNICZ” jest organizowanie mikołajkowych zawodów strzeleckich o puchar Starosty Bialskiego. W tym roku odbyły się już VII Zawody Mikołajkowe w strzelectwie. Wzięło w nich udział łącznie 7 drużyn ze szkół ponadpodstawowych oraz szkół podstawowych.
W wyniku klasyfikacji:

 • w konkurencji szkół ponadpodstawowych na podium uplasowały się:
  1 miejsce Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim
  2 miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim
  3 miejsce Liceum Ogólnokształcące im gen Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim
 • w konkurencji szkół podstawowych:
  najwyższe miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Drelowie a drugie miejsce Zespół Placówek Oświatowych nr w Międzyrzecu Podlaskim.
 • Najlepszymi strzelcami zostali w kategorii szkół ponadpodstawowych: Kinga Sidor z LO w Międzyrzecu Podlaskim i w kategorii szkół podstawowych Sebastian Mikiel ze Szkoły Podstawowej w Drelowie.
  Zwycięzcom gratulujemy!!!

Skip to content