Obraz programowania

Programowanie - kierunek przyszłości

Technik programista to najlepszy wybór dla osób pasjonujących się technologią i informatyką oraz chcących zmieniać świat poprzez rozwój nowych technologii


Dowiedz się więcej

Programista - zawód przyszłości


Koder, developer – jest to osoba, która tworzy programy i aplikacje komputerowe, używając konkretnego języka programowania. Języki programowania to narzędzia umożliwiające tworzenie gier komputerowych, programowanie baz danych, tworzenie oprogramowania dla maszyn i urządzeń przemysłowych, programowanie robotów.

Programista - o branży


Branża IT jest jedną ze stabilniejszych i najlepiej opłacanych na rynku. Choć wymaga to mnóstwa samozaparcia i chęci do nauki, wysiłek włożony w naukę programowania zacznie się zwracać całkiem szybko.

Programista - języki programowania


Zazwyczaj developerzy znają kilka języków programowania, jednak specjalizują się w jednym z nich. Najpopularniejsze to: Java Script, JAVA, PHP, C++, Python.

Programista - praca marzeń


Ten zawód uważa się za pracę marzeń, bo gwarantuje dobre zarobki, szerokie możliwości rozwoju i wiele ciekawych ofert pracy, jak również możliwość pracy zdalnej lub prowadzenia własnej działalności gospodarczej w branży informatycznej.
Jeżeli interesujesz się technologiami, chcesz się rozwijać i myślisz analitycznie – programowanie jest zdecydowanie dla Ciebie!