Ho, ho, ho! Zawitał do nas Mikołaj!

6 grudnia korytarze szkolne zaroiły się od Mikołajów, reniferów, śnieżynek. Każdy z uczniów starał się mieć na sobie jakiś „mikołajkowy” akcent. Z głośników płynęły melodie piosenek świątecznych. Organizacją dnia zajął się Samorząd Uczniowski. Na korytarzu co chwila rozlegał się dźwięk dzwonka, kiedy Mikołaj ze swoim orszakiem odwiedzał kolejne klasy. W klimat świąteczny wprowadzała przepięknie udekorowana choinka w holu szkoły.  Uczniowie chętnie robili sobie zdjęcia na tle świątecznej dekoracji. Do wspólnej fotografii udało się także namówić Pana Dyrektora Roberta Matejka, któremu serdecznie dziękujemy za mikołajkowy prezent :-))))

Zapraszamy do oglądania naszego mikołajkowego dnia:

https://www.radiobiper.info/2022/12/07/mikolajkowy-dzien-na-sportowo-w-zse-miedzyrzec-podlaski-galeria/

 

Skip to content