Dzienne archiwum: 7 grudnia 2023

Mikołajki w bibliotece szkolnej

I w tym razem Mikołaj nie ominął biblioteki szkolnej i jak co roku przyniósł drobne upominki młodym czytelnikom. Warunkiem otrzymania prezentu od Mikołaja  było wypożyczenie książki . To forma zachęty do spotkania z literaturą piękną. Temu spotkaniu będą sprzyjać  zapewne zbliżające się ferie świąteczne. Najwięcej emocji budził moment otwierania prezentu z niespodzianką. Ukryte w upominkach drobne artykuły papiernicze, słodycze i kupony na pizzę sprawiały radość  uczniom i wywoływały uśmiech na ich twarzach. Jednocześnie przypominamy, że wypożyczone książki zostały wpisane na konto czytelnika i po przeczytaniu należy je zwrócić do biblioteki. W mikołajkowej drużynie pracowali: Daria Marciniuk, Anna Ryszkowska,  Kinga Nowosielska oraz … Mikołaj , śnieżynki i renifer. Akcję Mikołajki z książką zorganizowały panie: Izabela Jakimiak i Magdalena Wedziuk.

MIKOŁAJKI W INTERNACIE

 

6 grudnia nasz internat odwiedziły (niezbyt święte) Mikołaje. Przy dźwiękach Last Christmas rozdały rózgi i prezenty. Mikołaje wyjechały trochę rozczarowane, bo nikt nie chciał zaśpiewać piosenki ani powiedzieć wierszyka.

 

Oto fotorelacja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaproszenie na spotkanie dla Rodziców

Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski zaprasza na spotkanie pod hasłem „Ustrzec dziecko – alkohol, narkotyki”, które odbędzie się 12.12.2023 o godz. 17.00 w sali kinowej MOK.

 

Skip to content