Miesięczne archiwum: styczeń 2024

Egzaminy zawodowe – sesja Lato 2024

Przypominamy, że 7 lutego 2024r. upływa termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji Lato 2024.

Więcej informacji

Zebranie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na wywiadówkę, która odbędzie się 26 stycznia 2024 roku (piątek) o  godzinie 17.00. Liczymy na Państwa obecność. Do zobaczenia.

 

 

 

Aktualizacja adresu e-mail, wstępna publikacja wyników z egzaminu pisemnego przy komputerze – sesja Zima 2024

W związku z publikacją w dniu 22.01.2024 r. wstępnej informacji o wynikach egzaminu zawodowego z części pisemnej przeprowadzanej na komputerze, informujemy, że wyniki będą dostępne w portalu zdającego: https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl Uprzejmie przypominamy, że zdający, aby móc się zalogować do portalu musi znać swój login i hasło. Jeżeli zdający nie zna loginu lub hasła to może zresetować hasło podając swój PESEL. Nowy link aktywacyjny zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do zdającego w systemie SIOEPKZ. Zwracamy uwagę, że w przypadku nieaktualnego lub błędnego adresu e-mail zdającego w systemie SIOEPKZ – zdający, aby móc zresetować hasło będzie musiał zwrócić się  o przekazanie kodu aktywacyjnego  (sala 203). Dlatego bardzo prosimy o sprawdzenie w tym tygodniu (tj. do dnia 19 stycznia br.) poprawności logowania do portalu zdającego.

Tu zaczyna się przygoda …

Koncert Kolęd

Nowości wydawnicze w bibliotece szkolnej

Informujemy czytelników  szkolnej biblioteki , że zostały zakupione nowe pozycje wydawnicze – bestsellery Roku 2023. Wśród zakupionych książek znalazły się również te, których tytuły zaproponowane zostały przez młodzież za pośrednictwem skrzynki życzeń czytelniczych. Jednocześnie przypominamy, że nadal można składać zamówienia czytelnicze. Poniżej jedna z propozycji:
„Sztuka przyciągania” –  książka, która wygrała konkurs na powieść młodzieżową Wydawnictwa Young!  Czy dwie niedopasowane części mogą stworzyć całość?
Mallory to outsiderka. Ma wrażenie, że w szkole jest jak niedopasowany puzzel. Najbardziej ceni swoją grupkę przyjaciół. To, że mają siebie, pomaga im przetrwać. Życie dziewczyny wciąż uprzykrza Elliot. Chłopak robi wszystko, by Mal nie mogła wyrzucić go ze swoich myśli. Jednak po tym, jak obydwoje trafiają na dywanik dyrektorki szkoły, nie mają innego wyjścia i muszą współpracować. Dostają zadanie – czeka ich wspólna organizacja Zimowego Balu, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku szkolnego. Czytaj dalej: Sztuka przyciagania

 

Skip to content