Dzienne archiwum: 22 kwietnia 2021

Konkurs – Międzynarodowy Dzień Mediacji

Drodzy uczniowie !!!

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.

Wszystkie informacje  o konkursie dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji. 

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla zwycięzców przewidziane są  atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, aparaty instax, słuchawki bezprzewodowe oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Na prace czekamy do 18 czerwca 2021 roku. Szczegóły w regulaminie.

Zachęcamy również do polubienia naszego fanpage’a MEDIACJA na facebook’u https://www.facebook.com/mediacja.gov/, na którym opublikujemy galerię z pracami uczestników.

Z poważaniem

ADRIANNA AFTAŃSKA
Starszy Specjalista
Wydział do spraw Mediacji
Departament Strategii i Funduszy Europejskich

Wyniki konkursu – spacer po szkole Minecraft

Na koniec marca 2021 r. został ogłoszony konkurs dla uczniów klas 8 szkół podstawowych z terenu Międzyrzeca Podlaskiego i okolic.

Polegał on na wirtualnym zwiedzaniu Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim na stworzonym przez uczniów tej szkoły serwerze Minecraft.

Podczas zwiedzania należało szukać ukrytych easter egów w całej szkole. Uczniowie mieli za zadanie znaleźć 10 z 20 ukrytych easter egów.

W konkursie tym zwyciężył uczeń Maciej Korolczuk z klasy 8a Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dołdze . Gratulujemy!!!

Chciałbyś zwiedzić naszą szkole w Minecraft?

Zapraszamy na nasz serwer zsemiedzyrzec.csrv.pl

Skip to content