Dzienne archiwum: 21 kwietnia 2024

✅✅✅ 3⃣ UCZNIÓW ZSE W FINALE KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „Faces of America” organizowanego przez UMCS w Lublinie

rzech uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału konkursu języka angielskiego, który odbył się w dniu 18.04.2024r. na UMCS w Lublinie. Oto skład zespołu, który wypracował tak wysoki wynik:
🦸‍♂️ Szymon Jeruzalski (4p)
🦸‍♂️ Maciej Milewski (4p)
🦸‍♂️ Dawid Śledź (4p)
✅✅DODATKOWO uczniowie otrzymali VOUCHERY o wartości 1⃣0⃣0⃣0⃣‼️na realizację dowolnych egzaminów językowych LTE lub ESOL.
I etap IX edycji Konkursu Językowego „Faces of America” zakończył się w dniu 28 lutego 2024 roku. Prace konkursowe zostały ocenione przez przedstawicieli Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS, według takich kryteriów jak: expression, task management, accuracy, pronunciation & intonation, creativity.
II etap konkursu polegał na rozwiązaniu testu gramatyczno-leksykalnego z języka angielskiego.
Do III etapu zakwalifikowało się jedynie 25 zespołów ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Uczniowie wzięli udział w multimedialnym quizie dotyczącym życia i działalności badawczej Marii Curie-Skłodowskiej.
W trakcie wydarzenia prelekcje wygłosiła Kamila Kiełtyka z Camp Leaders, Agnieszka Kaliniak i Brian Chaggu reprezentujący Amerykańskie Centrum Edukacji i Biznesu UMCS American Corner, a także Pan Dominik Dedek z LanguageCert. Uczestnicy konkursu mogli wysłuchać również koncertu w wykonaniu studentów i pracowników Wydziału Artystycznego UMCS.
Gratulujemy naszym uczniom awansu do finału konkursu!
Opiekun konkursu – p. Izabela Hodun
Skip to content