Miesięczne archiwum: maj 2024

🇮🇹 W oczekiwaniu na wyjazd na staż zagraniczny do Włoch, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę…

🇮🇹Już za 2 dni 21 uczniów z zawodu technik rachunkowości oraz technik programista wyruszą na praktyki zagraniczne do słonecznej Italii.
✅Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000138482
Projekt dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus + , sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1 Mobilność edukacyjna

Dzień Dziecka w ZSE

Dyplomy zawodowe

Gratulujemy absolwentom uzyskania dyplomów zawodowych. Jesteśmy z Was dumni! Zapraszamy po odbiór dyplomów w poniedziałek od godz. 9:00

 

Dzień Dziecka w ZSE

Zapraszamy młodzież ZSE oraz uczniów ze szkół podstawowych do udziału w DNIU DZIECKA w naszej szkole.

Ruszyła rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Przypominamy ofertę naszej szkoły na rok 2024/2025

Rekrutacja

Dodatkowe informacje:

Kierunki kształcenia

Twoja szkoła w Minecraft – wirtualny spacer po szkole:

Film promocyjny:

ZAPRASZAMY do naszego TECHNIKUM oraz SZKOŁY BRANŻOWEJ I STOPNIA

🇮🇹❤️ Warsztaty językowe z Italianistyką KUL❤🇮🇹 Italianistyka KUL

W dniu dzisiejszym uczniowie z klasy 2p oraz 3a, wyjeżdżający już niedługo na staż zagraniczny do Włoch, uczestniczyli w warsztatach językowych pt.”Pizza, pasta e basta!” zorganizowanych przez Panią dr Aleksandrę Krauze-Kołodziej, która przedstawiła tajniki typowej włoskiej pizzy oraz jej historię. Następnie uczennice i uczniowie sprawdzili swoją wiedzę podczas quizu. 🇮🇹❤️
Serdecznie dziękujemy Pani Doktor za przeprowadzenie bardzo ciekawych warsztatów językowych oraz przybliżenie kultury Italii.
Warsztaty językowe zorganizowała p.Izabela Hodun

Egzamin maturalny – informacja dla zdających

Prosimy zdających o punktualne przybycie (na egzaminy z języka polskiego i matematyki na godzinę przed egzaminem, na pozostałe – 45 minut wcześniej).

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisów z czarnym tuszem. Ponadto zdający może wnieść na salę egzaminacyjną małą butelkę wody.

Przypominamy o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej telefonów oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych (urządzeń wyposażonych w technologie umożliwiające łączenie się z innymi urządzeniami oraz internetem) bądź korzystania z takich urządzeń w sali.

W trakcie egzaminu zdający mogą korzystać z materiałów i przyborów pomocniczych wymienionych w komunikacie dyrektora CKE. Treść komunikatu zamieszczona jest na stronie szkoły, OKE Kraków i CKE.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z wychowawcami klas.

Skip to content