Dzienne archiwum: 3 maja 2021

Słowa podziękowania dla Abiturientów 2021

Moi drodzy absolwenci

Jestem z was dumny ale też jest mi smutno . Sądzę, że można Was nazwać pokoleniem straconego roku. Dowiaduję się o Waszych sukcesach ze sprawozdań, wiem, że jesteście mądrzy i dojrzali; z drugiej strony nie zobaczyłem waszego poloneza, nie zatańczyłem walca na Waszej studniówce.

Żałuję, że nie mogę Was należycie pożegnać i wyprawić w świat. Przyjmijcie życzenia wszystkiego dobrego i powodzenia w życiu. Bądźcie kolejnym dobrym pokoleniem Polaków, sprawiajcie nadal satysfakcję rodzicom, dobrze reprezentujcie szkoły, z których wyszliście.

Macie obowiązek nieustannego rozwoju. Macie obowiązek szukać wiedzy i szlifować własny charakter. Już nikt Wam niczego nie zadaje, teraz Wy sami jesteście swoimi cenzorami – wkrótce zrozumiecie, że to trudniejsze ale i piękne. Zdobywajcie szczyty, aplikujcie o wysokie stanowiska – predestynuje was do tego ukończenie jednej z najlepszych szkół w Polsce.

Bądźcie szczęśliwi, załóżcie rodziny, przyjmijcie do nich cudowne i słodkie dzieci. Pamiętajcie o swoich kolegach, pomagajcie sobie w potrzebie .

Zachowajcie we wdzięcznej pamięci swoich wychowawców i nauczycieli. Podziękujcie dzisiaj swoim rodzicom , oni zasługują na podziękowania w tym dniu bo są waszymi pierwszymi nauczycielami.

Wiem, że się Wam uda

Robert Matejek

https://www.youtube.com/watch?v=M7gjKUeb-lE

 

Życzenia  od lubelskiego kuratora oświaty pani  Teresy Misiuk.

Zyczenia_LKO_zakonczenie_roku_najstarszych_rocznikow_2021

 

 

Skip to content