MAMY TO!!! SREBRNA TARCZA jest nasza!!!🥈🏆

12 stycznia 2023r. opublikowano najnowszy ranking „Perspektyw”, który tworzony jest na podstawie kilku czynników. Wśród nich są sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a także w przypadku techników, wyniki egzaminu zawodowego.
Nasza szkoła znalazła się na 263 pozycji w rankingu głównym techników w Polsce oraz 241 pozycji w rankingu maturalnym techników w naszym kraju. W województwie lubelskim ZSE zajęło 15 miejsce wśród szkół technicznych.
Uzyskaliśmy tym samym zaszczytny tytuł SZKOŁY ZE SREBRNĄ TARCZĄ!
Nasza obecność w Rankingu Perspektyw staje się już tradycją szkoły. Te wyniki świadczą o tym, iż Zespół Szkół Ekonomicznych od lat kształci młodzież na najwyższym poziomie, nie tylko w zakresie przedmiotów zawodowych, ale również ogólnokształcących.
Skip to content