Dzienne archiwum: 10 lipca 2025
Nasza szkoła ze zdecydowanie najlepszym wynikiem zdawalności matur w powiecie bialskim!!!

Po raz kolejny możemy z ogromną radością poinformować, że zdawalność matury 2025 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim wynosi 87%, choć w pozostałych technikach w powiecie bialskim kształtuje się na poziomie 50%, w województwie lubelskim 67,7%, a w kraju na poziomie 70%. Rewelacyjne wyniki egzaminu maturalnego to ciężka praca uczniów i nauczycieli. Warto podkreślić, iż do egzaminu maturalnego przystąpiło aż 104 uczniów, zdecydowanie najwięcej ze wszystkich szkół w powiecie bialskim.
Szczególnie jesteśmy dumni z wyniku egzaminu maturalnego z matematyki – zdawalność w szkole wynosi 98%, zaś w kraju w technikach 79%. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry średni wynik matury z matematyki, który kształtuje się na poziomie 66%.
Gratulujemy naszym absolwentom, zdobyliście poszukiwane na rynku pracy kwalifikacje zawodowe i bardzo dobrze zdaliście egzaminy maturalne. Życzymy Wam dalszych sukcesów na polu zawodowym i osobistym.
Wyniki zdawalności prezentuje poniższy wykres: