Zaproszenie na zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019, która odbędzie się dnia 19 czerwca 2019 roku o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej. Po części oficjalnej  udajemy się na spotkanie z wychowawcami klas. Wiecej...

AKCJA „Kosze za grosze” ZAKOŃCZONA!

Informujemy, iż akcja zbierania groszy na zakup koszy do segregacji została zakończona. Samorząd Uczniowski zakupił 12 koszy do segregacji plastiku, szkła oraz papieru. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji oraz zaangażowanie, Wiecej...

Spotkanie z autorem książki „Stsygoń”

W dniu 12 czerwca 2019 roku młodzież naszej szkoły odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną, gdzie odbyło się spotkanie z autorem książki „Stsygoń”, Kamilem Jędruchniewiczem. Autor, absolwent naszej szkoły bardzo ciekawie opowiadał o miologii Wiecej...

I Gra Miejska zorganizowana przez młodzieżową Radę Miasta

03.06.2019r. w naszym mieście odbyła się I Gra Miejska zorganizowana przez Młodzieżową Radę Miasta Międzyrzec Podlaski z okazji Dnia Dziecka dla szkół ponadgimnazjalnych z Międzyrzeca Podlaskiego. W grze udział wzięło około 120 Wiecej...

Finał II edycji konkursu „II FORUM MŁODYCH – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia”

Dnia 10 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w finale II edycji konkursu „II FORUM MŁODYCH – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia” zorganizowanego  w  Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach pod Wiecej...

 

Złota księga

W 1973 roku powstał pomysł nagradzania najlepszych uczniów wpisem do Złotej Księgi. To ci, którzy stworzyli najpiękniejsze karty w historii szkoły i zostali w niej zapisani złotymi zgłoskami. Wpisy te były i są do chwili obecnej wielką nobilitacją dla absolwentów klas kończących, którzy dostąpili zaszczytu zajęcia miejsca wśród najlepszych. Lista tych nieprzeciętnych zawiera już ponad sto nazwisk, a życie dopisuje kolejne.

 

 

LATA

IMIĘ I NAZWISKO

OSIĄGNIĘCIA

1972/1973 Henryka Domańska Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowana na studia bez egzaminu)
1972/1973 Józef Zubelewicz Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowany na studia bez egzaminu), za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1972/1973 Halina Kieruczenko Za wybitne osiągnięcia                           w strzelectwie sportowym
1972/1973 Grażyna Woźniak Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1972/1973 Henryk Marczuk Za osiągnięcia sportowe w lekkiej atletyce i pracę w radzie młodzieżowej miasta
1972/1973 Krystyna Kucyk Za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę w spółdzielni uczniowskiej i   w kółku geograficznym
1973/1974 Stanisław Kulawiec Za wszechstronne, wybitne osiągnięcia naukowe, a szczególnie za zajęcie I miejsca w Wojewódzkiej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego w Lublinie i za zajęcie II miejsca      w Centralnej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego w Warszawie
1973/1974 Krystyna Skowron Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowana na studia bez egzaminu), w pracy społecznej i za wzorową postawę uczniowską
1973/1974 Grażyna Szwaj Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowana na studia bez egzaminu), za pracę społeczną i wzorową postawę uczniowską
1973/1974 Zbigniew Kieruczenko Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1973/1974 Wiesława Lasocka Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1973/1974 Jadwiga Swórska Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1974/1975 Zofia Kula Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską (wytypowane na studia bez egzaminu)
1974/1975 Halina Zdanowska Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską (wytypowane na studia bez egzaminu)
1974/1975 Eugenia Zień Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską (wytypowane na studia bez egzaminu)
1974/1975 Róża Kowalczyk Za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę w Samorządzie Uczniowskim i wzorową postawę uczniowską
1974/1975 Elżbieta Ślężak Za dobre wyniki w nauce i aktywną pracę w Spółdzielni Uczniowskiej ,,Przyszłość”
1974/1975 Andrzej Głacki Za aktywną pracę społeczną na terenie szkoły i internatu
1974/1975 Halina Janek Za aktywną pracę społeczną na terenie szkoły i internatu
1974/1975 Wanda Listosz Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1974/1975 Ewa Kapciak Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1975/1976 Janina Gozdołek Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowane na studia bez egzaminu)
1975/1976 Elżbieta Pilipczuk Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowane na studia bez egzaminu)
1975/1976 Jadwiga Deneka Za bardzo dobre wyniki w nauce (wytypowane na studia bez egzaminu)
1975/1976 Barbara Suszczyńska Za dobre wyniki w nauce
1975/1976 Jadwiga Machiewicz Za dobre wyniki w nauce
1975/1976 Teresa Rybicka Za osiągnięcia w pracy HSPS
1975/1976 Wiesława Dzięgielewska Za osiągnięcia w pracy HSPS
1975/1976 Danuta Rybak Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1975/1976 Adam Szulik Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1976/1977 Małgorzata Domańska Za bardzo dobre wyniki w nauce (typowani na studia bez egzaminu)
1976/1977 Krzysztof Burczaniuk Za bardzo dobre wyniki w nauce (typowani na studia bez egzaminu)
1976/1977 Grażyna Czech Za bardzo dobre wyniki w nauce (typowani na studia bez egzaminu)
1976/1977 Mirosława Barszcz Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce i pracę w Spółdzielni Uczniowskiej ,,Przyszłość”
1976/1977 Grażyna Gryzio Za dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1976/1977 Grażyna Kalenik Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1976/1977 Elżbieta Nowicka Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1976/1977 Halina Szopiluk Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1976/1977 Teresa Kardas Za dobre wyniki na egzaminie dojrzałości
1976/1977 Krystyna Białach Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1976/1977 Anna Farion Za aktywną działalność w HSPS
1979/1980 Anna Bujak Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1979/1980 Bożena Michałowska Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1979/1980 Krystyna Frydrychowska Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1979/1980 Krystyna Jałtuszyk Za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre wyniki w strzelectwie sportowym
1979/1980 Bożena Czarnocka Za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre wyniki w strzelectwie sportowym
1979/1980 Wiesław Kurowski Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1980/1981 Teresa Śpiewak Za bardzo dobre wyniki w nauce i pracę społeczną w szkole
1980/1981 Wiesława Izdebska Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1980/1981 Małgorzata Mienkus Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1980/1981 Anna Pogonowska Za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce
1980/1981 Elżbieta Opolska Za dobre wyniki w nauce
1980/1981 Jadwiga Skwara Za dobre wyniki w nauce
1980/1981 Anna Pietruk Za dobre wyniki w nauce
1981/1982 Lidia Sudoł Za dobre wyniki w nauce
1981/1982 Elżbieta Zgorzałek Za dobre wyniki w nauce
1981/1982 Anna Chomiuk Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1983/1984 Elżbieta Dąbrowska Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1983/1984 Elżbieta Kot Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1983/1984 Maria Rafalska Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1983/1984 Krystyna Swarcewicz Za osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1983/1984 Elżbieta Łukaszuk Za działalność w Spółdzielni Uczniowskiej „Przyszłość”
1983/1984 Teresa Osińska Za działalność w Spółdzielni Uczniowskiej „Przyszłość” i w ZHP
1984/1985 Małgorzata Bajura Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1984/1985 Jolanta Ignaciuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1984/1985 Ewa Augustyniak Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1984/1985 Renata Samociuk Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1984/1985 Marzena Kopińska Za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1986/1987 Danuta Milanowicz Za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę w Spółdzielni Uczniowskiej „Przyszłość” i pracę w radzie młodzieżowej internatu
1986/1987 Marek Modrzewski Za bardzo dobre wyniki w nauce i pracę w Spółdzielni Uczniowskiej „Przyszłość”
1987/1988 Anna Kowalczyk Za bardzo dobre wyniki na egzaminie dojrzałości
1987/1988 Joanna Melaniuk Za bardzo dobre wyniki na egzaminie dojrzałości i pracę w Samorządzie Uczniowskim
1987/1988 Mirosław Filimon Za osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1988/1989 Małgorzata Karolak Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości
1988/1989 Marta Hawryluk Za bardzo dobre wyniki w nauce i na egzaminie dojrzałości: za wybitne osiągnięcia w strzelectwie sportowym
1988/1989 Krystyna Zienkiewicz Za wybitne osiągnięcia sportowe w lekkiej atletyce (biegi przełajowe)
1989/1990 Zofia Wróbel Za bardzo dobre wyniki w nauce i zdobycie indeksu na wyższą uczelnię    w centralnych zawodach  Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
1989/1990 Anna Charczuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i pracę w samorządzie uczniowskim
1990/1991 Agnieszka Sobieszuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i wysoką punktację w zawodach III stopnia IV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
1990/1991 Wioletta Mazurek Za bardzo dobre wyniki w nauce
1992/1993 Anna Sójka Za bardzo dobre wyniki w nauce
1993/1994 Dorota Gdaczyńska Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
1994/1995 Monika Joanna Wodzińska Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
1995/1996 Ewa Onyszczuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
1996/1997 Mariusz Zakowicz Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
1999/2000 Renata Karwowska Za bardzo dobre wyniki w nauce i trzykrotne zakwalifikowanie się do zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
2000/2001 Katarzyna Stęślik Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2000/2001 Barbara Więcaszek Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2000/2001 Agnieszka Grzesiak Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2001/2002 Karol Siliwoniuk Za wybitne osiągnięcia sportowe Taekwondo
2002/2003 Katarzyna Szczęśniak Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2003/2004 Magdalena Szczęśniak Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2003/2004 Radosław Domański Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2003/2004 Anna Marczak Za szczególne, wybitne dokonania artystyczne, laureatka nagrody Starosty Bialskiego „Bialskie Talenty 2002″
2003/2004 Michał Melaniuk Za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Moja Mała Ojczyzna” za pracę pt. „Tatarzy na Podlasiu”
2004/2005 Joanna Pasiak Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2004/2005 Zyta Król Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2004/2005 Małgorzata Denka Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie „Moja szkoła w Unii Europejskiej
2005/2006 Joanna Antoniuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2006/2007 Katarzyna Mironiuk Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, zajęcie 1. miejsca w V edycji i 4. miejsca w IV edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2006/2007 Anna Lipińska Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2006/2007 Anna Pasiak Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2006/2007 Piotr Storski Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2006/2007 Emilia Leszczuk Laureatka IV i V edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2006/2007 Anna Bożedajek Za dobre wyniki w nauce , wzorowe zachowanie oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych
2007/2008 Karol Lipiński Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2007/2008 Anna Skultecka Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2007/2008 Ewelina Dąbrowska Za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i reprezentowanie szkoły w finale V i VI edycji Regionalnego  Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2008/2009 Monika Stefaniuk Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i zajęcie 1. miejsca w VI edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2008/2009 Aneta Stefaniuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2008/2009 Michał Melaniuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2008/2009 Małgorzata Sokół Za zajęcie 1. miejsca w VII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2008/2009 Anna Mikołajko Laureatka  VII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2008/2009 Grzegorz Smal Za zajęcie 3. miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Z Zakresu Rachunkowości, finalista VII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2008/2009 Adam Syczewski Laureat I Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
2009/2010 Dariusz Makaruk Za zajęcie 1. miejsca w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej
2010/2011 Sylwia Pawłowicz Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
2011/2012 Mateusz Matejek Za bardzo dobre wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia artystyczne
2011/2012 Natalia Wielogórska Za bardzo dobre wyniki w nauce, dwukrotna laureatka Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
2012/2013 Aleksandra Monika Chomińska Laureatka X Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej (3 miejsce)
Zdobywczyni I miejsca w XI Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej
Stypendystka Prezesa Rady Ministrów za bardzo dobre wyniki w nauce
w latach 2010-2013
2012/2013 Bartosz Szymoniuk Finalista III i IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
Laureat V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
Zdobywca VII miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej
2012/2013 Hubert Adam Mikołajczuk Finalista III i IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
Laureat V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej
Zdobywca 16 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej
2013/2014 Patrycja Borysiuk Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz zajęcie III miejsca w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej
2013/2014 Joanna Parafińska Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego
2013/2014 Norbert Zaniewicz

Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Za zajęcie II miejsca w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr”

2014/2015 Paweł Węgrzyniak

Laureat 2 miejsca VI i VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, finalista V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2014/2015 Mateusz Melaniuk

Finalista V i VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2014/2015 Renata Makaruk

Finalistka VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2015/2016 Sylwia Cep

Za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz sukcesy w pozaszkolnych konkursach ekonomicznych: laureatka konkursu na innowacje dotyczące rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich w ramach programu: „Technical innovations for better vocational careers”, udział w półfinale XIII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej w Collegium Mazovia, wolontariat Szlachetna Paczka 2014

2016/2017 Radosław Mikołajczuk

Laureat VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w roku szkolnym 2015/2016, wzorowe zachowanie

2016/2017 Rafał Wasiluk

Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz reprezentowanie szkoły w konkursach pozaszkolnych

2016/2017 Szymon Łukaszuk

Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie

2016/2017 Bartosz Zbucki

Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, pracę w Samorządzie szkolnym oraz Szkolnym Kole Teatralnym

2016/2017 Magdalena Suchota

Za wybitne osiągnięcia sportowe w pływaniu