Zapraszamy na dzień sportu!!!

Rozpoczynamy jak przystało na wydarzenie sportowe -rozgrzewką , po której wprowadzeni w dobry nastrój zaczniemy rozgrywki w siatkówkę, piłkę ręczną na trawie i nożną koszykówkę. Jednocześnie szkolni mocarze zaprezentują swą siłę w zmaganiach strongmanów ( zapraszamy też dziewczęta! ). Wydarzenie uatrakcyjni p. Damian Małachwiejczyk trener fitness, który poprowadzi zajęcia na powietrzu oraz pokaz akrobatycznej jazdy na rowerze Pawła Nasta zdobywcy 2 miejsca na Ogólnopolskich Zawodach „MTB Stunt” Lublin 2017 oraz 11 miejsca na międzynarodowych MTBstunt Grand Prix 2017.
Na zakończenie dla ochłody -WOJNA BALONOWA.  Wśród uczestników rozlosujemy nagrody a najbardziej aktywni uczniowie dostaną nagrody gwarantowane . Zbierajcie uśmiechy na kartach uczestnika!
Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału i ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY!