Dzień Patronki

W dniu 26 stycznia 2018r. „Ekonomik” świętował Dzień Patronki Szkoły Marii Dąbrowskiej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, w którą włączyły się w formie rywalizacji wszystkie klasy pierwsze, drugie i trzecie. Klasy pierwsze konkurowały w kategorii najlepszej prezentacji piosenki, klasy drugie przedstawiły różnorodne układy taneczne, zaś klasy trzecie przygotowały niecodzienny pokaz mody, w której podstawowym materiałem były surowce wtórne. W dniu tym swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Bialski Pan Mariusz Filipiuk, wręczając przyszłym informatykom i logistykom z naszej szkoły certyfikaty potwierdzające odbycie staży zagranicznych. Akademię swoim pięknym tańcem uświetniła nasza para taneczna Dominika Chalimoniuk i Patryk Zbucki. Całość przygotował i prowadził Samorząd Uczniowski pod kierownictwem opiekunów: pani Joanny Szymańskiej i pani Renaty Stachnio. Po akademii wszyscy udali się do kina, gdzie Szkolne Koło Teatralne wystawiło spektakl „Upiór w kuchni”.

Więcej na Facebook