Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej – etap diecezjalny

W dniu 21 kwietnia br nasze uczennice: Emilia Oponowicz kl. 1a, Kornelia Kowalewska kl. 2 p i Estera Turyk kl. 4 e reprezentowały szkołę podczas etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Ten etap odbył się w Siedlcach, opiekę nad młodzieżą sprawował ks. Tomasz Mikołajczuk.

Podczas etapu szkolnego została wyłoniona trójka zwyciężczyń, które uczestniczyły w drugim etapie konkursu. Niestety naszym uczennicom nie udało się zostać laureatem by reprezentować szkołę podczas finału. Dziękujemy młodzieży za sumienność w pogłębianiu wiedzy biblijnej i zachęcamy do udziału za rok.

Do tegorocznej edycji Konkursu zgłoszonych zostało ponad 10 000 uczestników z 860 szkół w Polsce. W etapach  diecezjalnych uczestniczyło 1500 osób. W 2022 roku uczniowie odpowiadają na pytania z Księgi Jeremiasza oraz Pierwszego i Drugiego Listu świętego Piotra.

Skip to content