Kampania „Szczepimy się”

Szanowni Państwo Dyrektorzy

pokonanie pandemii koronawirusa to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań. Dlatego bardzo liczymy na Państwa aktywność w przekazywaniu rzetelnych informacji na temat walki z koronawirusem i szczepień przeciwko COVID-19.

W tym celu zachęcam do korzystania z materiałów promocyjnych kampanii #SzczepimySię. Znajdują się wśród nich spoty promocyjne, materiały graficzne, animacje oraz wypowiedzi ekspertów. Zachęcam do pobierania i szerokiego rozpowszechniania wszystkich elementów dostępnych na stronie: http://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow.

Zachęcamy również do korzystania z informacji ze strony http://gov.pl/szczepimysie, gdzie na bieżąco umieszczane są aktualności o przebiegu szczepień. Znajdą tam Państwo najnowsze komunikaty i wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także założenia Narodowego Programu Szczepień.

Z poważaniem

Anna Ostrowska
Zastępca Dyrektora
Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji i Nauki

Skip to content