Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej przy Polskim Towarzystwie Ekonomicznym w Warszawie zaprasza uczniów techników i liceów ogólnokształcących do udziału w XXXIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej. Celem Olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju uczniów uzdolnionych. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej należy do najbardziej popularnych pod względem uczestników. Laureaci i finaliści zasilają szeregi kadr menadżerskich, fachowców w różnych dziedzinach praktyki gospodarczej. Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi: „Gospodarka i społeczeństwo w erze czwartej rewolucji przemysłowej”. XXXIII Olimpiada objęta została honorowym patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego – prof. dr hab. Adama Glapińskiego. Zawody I stopnia (szkolne) już 6 listopada 2019 r.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Zapisy przyjmuje p. Elżbieta Pieńko.

Skip to content