Sukces naszej uczennicy na Mistrzostwach Europy! 🏆
Z ogromną dumą informujemy, że Julia Weremczuk, uczennica naszej szkoły i zawodniczka SKS Bushido Międzyrzec Podlaski, zdobyła II miejsce podczas 39. Mistrzostw Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w Warnie w Bułgarii.
To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem ciężkiej pracy, systematycznych treningów, determinacji oraz wsparcia trenerów i całego klubu SKS Bushido.
Serdecznie gratulujemy Julii oraz trenerom i działaczom klubu tego wspaniałego sukcesu. Życzymy kolejnych sportowych zwycięstw, nieustającej pasji i realizacji ambitnych celów zarówno na macie, jak i poza nią.
👏Wielkie brawa i gratulacje!!!













