Podsumowanie Szkolnego Konkursu Piosenki Poetyckiej

11 kwietnia po raz drugi w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Poetyckiej. Konkurs zorganizowany został z okazji obchodzonego niedawno Światowego Dnia Poezji. Mieliśmy okazję wysłuchać pięknych interpretacji utworów Agnieszki Osieckiej, Wisławy Szymborskiej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego czy Jacka Kaczmarskiego. Uczestnicy wykazali się ogromną wrażliwością, rozumieniem niełatwych tekstów, a przede wszystkim talentami wokalnymi. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, ostatecznie komisja konkursowa w składzie: p. Izabela Jakimiak, p. Ewelina Wieczorek i p. Paweł Prokopiuk przyznała następujące miejsca:

I miejsce – Aleksandra Korolczuk kl. 4r

II miejsce – Izabela Kieczka kl. 1r, Maciej Milewski kl. 4p

III miejsce – Dominika Bułhak kl. 2p

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Skip to content