Nasi uczniowie znowu na podium w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX

Z przyjemnością informujemy o osiągnięciach i sukcesach naszych uczniów 👏👏👏. Sześciu uczniów z naszej szkoły dnia 05.03.2024r. wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie organizowanego przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” w Bielsku-Białej oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”.
W konkursie z całej Polski wzięło udział 13958 uczniów, w kategorii Eagles – 787 (klasy IV liceów ogólnokształcących i IV-V techników). Spośród takiej liczby uczestników Maciej Milewski z kl. 4p zakwalifikował się na II miejscu a Szymon Jeruzalski również z kl. 4p na III miejscu. Na wyróżnienie zasługuje również uczeń Dawid Śledź z kl. 4p, który znalazł się tuż za podium. Wszystkim serdecznie gratulujemy 🎊 👏👏👏

 

Skip to content