Ogromny sukces! Laureatka i dwie finalistki z naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej

Tradycją już szkoły jest udział naszej młodzieży w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
W tym roku szkolnym do finału XV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zakwalifikowały się 3 uczennice, które najpierw w zawodach szkolnych pokonały ponad 6000 uczniów z całej Polski a później w zawodach okręgowych osiągnęły lepsze wyniki od ponad 800 uczniów ze szkół z terenu Polski.
5 kwietnia 2024 uczennice uczestniczyły w gali ogłoszenia wyników olimpiady. I tak:
Martyna Koczkodaj – zajęła 5 miejsce
Natalia Makaruk – zajęła 32 miejsce
Wiktoria Głowniak – zajęła 43 miejsce.
Uczennice otrzymały dodatkowo nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów i zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego, natomiast Martyna zdobyła tytuł laureata oraz zwolnienie z opłat za I semestr studiów w WSL w Poznaniu.
Wszystkim uczennicom oraz ich opiekunowi Panu Leszkowi Jóźwikowi gratulujemy ogromnego wysiłku jaki włożyli w przygotowanie się do Olimpiady i osiągniętych sukcesów👏👏👏
Skip to content