Spektakl „Wokulski to wariat” w wykonaniu Szkolnego Koła Teatralnego

21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale także tradycyjnie Dzień Otwarty w naszej szkole. Jedną z atrakcji tego dnia był spektakl „Wokulski to wariat” na podstawie „Lalki” Bolesława Prusa, przygotowany przez Szkolne Koło Teatralne i wystawiony w sali widowiskowej Kina „Sława”. Odbiorcami pierwszego przedstawienia byli uczniowie klas ósmych z okolicznych szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl 25 marca, a dzień później przedstawienie zostało zaprezentowane mieszkańcom miasta, rodzicom i sympatykom szkoły. Spektakl przyciągnął wielu widzów i spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Widzom podobała się zarówno gra aktorska, jak i oprawa muzyczna i wizualna przedstawienia, a także bogate kostiumy. Widowisko odbiło się również głośnym echem w lokalnych mediach.

Skip to content