Podziękowanie od Pary Prezydenckiej

Z wielką przyjemnością informujemy, że społeczność ZSE otrzymała specjalne podziękowanie od Pary Prezydenckiej za udział w tegorocznym Narodowym Czytaniu „Nad Niemnem”. W liście skierowanym do społeczności szkolnej Pan Prezydent Andrzej Duda  napisał: Serdecznie dziękujemy za udział w Narodowym Czytaniu „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Dzięki Państwa  zaangażowaniu klasyka polskiej literatury znów nas wszystkich połączyła, a nasza akcja w tysiącach miejsc na całym świecie umocniła przekonanie, że jesteśmy silnie związani z dziełami, które od pokoleń kształtują wyobraźnię Polaków”.

W prezencie otrzymaliśmy również piękne wydanie „Nad Niemnem” z dedykacją od Pary Prezydenckiej. Książka wzbogaci cenne zasoby biblioteki szkolnej. Jeszcze raz dziękujemy nauczycielom i uczniom za włączenie się w tę piękną    akcję zachęcającą do czytania polskiej literatury.

Skip to content