Zrób wszystko, aby zrealizować swoje marzenia.

Code Week to wydarzenie dla nas wszystkich – dla naszej przyszłości. Technologia kształtuje nasze życia, ale pozwalamy, aby mniejszość decydowała o tym, w jaki sposób ją wykorzystujemy. Możemy zrobić coś więcej niż tylko udostępniać treści i klikać „lubię to!”. Możemy realizować nasze szalone pomysły i tworzyć rzeczy, które sprawią radość innym osobom. W dniu 17.10. 2023r. oraz 19.10.2023r. uczniowie z klasy 2p (technik programista) brali udział w wydarzeniu „Visual C# dla początkujących” – w ramach zajęć opracowali aplikację „Kalkulator zużycia prądu”. Droga do zostania twórcą oprogramowania nie jest prosta, jednak pozwala rozwijać kompetencje takie jak myślenie obliczeniowe, rozwiązywanie problemów, kreatywność oraz pracę zespołową, które zdecydowanie przydadzą się każdemu, niezależnie od obranej ścieżki kariery.

Przygotuj się na wyzwanie i zostań twórcą.


Skip to content