CYFROWY ŚWIAT TO NORMALNOŚĆ

Na linijkach kodu opiera się działanie wszystkich technologii cyfrowych – od aplikacji, za pomocą której zamawiasz jedzenie, po nawigację GPS, dzięki której znajdujesz drogę do celu. Nauka programowania zapewnia ci przewagę w tym cyfrowym świecie – dzięki temu możesz go kontrolować, zmieniać, a nawet ulepszać. O co chodzi w Tygodniu Kodowania? O zrozumienie teraźniejszości po to, by zmieniać przyszłość.

W naszej szkole w ramach projektu  #CodeWeek zostały zaplanowane zajęcia w dniach: 17 paź 2023 godz. 08:00 oraz 19 paź 2023 12:30  „Visual C# dla początkujących”. W trakcie lekcji młodzież z klasy 2p (technik programista) będzie kodowała aplikacje z graficznym interfejsem użytkownika. Każdy uczeń biorący udział w zajęciach otrzyma indywidualny certyfikat uczestnictwa w aktywności.

Więcej –>

    

Skip to content