Integracja klas pierwszych

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego powitali nowych kolegów. 13 września odbyło się spotkanie integracyjne klas pierwszych, w czasie którego uczniowie mieli okazję wykazać się sprytem, kreatywnością, talentami plastycznymi, muzycznymi, sportowymi oraz umiejętnością pracy w zespole. Wszystko to dzięki pomysłowym grom i zabawom przygotowanym przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Jolanty Szymańskiej i Pani Małgorzaty Martyniuk. Pierwszaki tańczyły belgijkę, rysowały portrety swoich wychowawców, szukały ukrytych haseł, brały udział w nietypowym karaoke. Wiele emocji wzbudziły konkurencje sportowe, takie jak przeciąganie liny, czy tor przeszkód i nietypowe zadania „gimnastyczne”. Uczestnicy spotkania mieli też zapewniony posiłek, który dodawał energii do kolejnych zmagań. Wzięli również udział w szkoleniu dotyczącym udzielania pierwszej pomocy. Pogoda i humory dopisywały. Na zakończenie zawodnicy zostali nagrodzeni słodkościami oraz „certyfikatami nietykalności” i wszyscy stanęli do pamiątkowych zdjęć.

 

Skip to content