XIV Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Tradycją Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim jest udział jej uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
W tym roku w finale, który odbył się 10 marca szkołę reprezentował Kacper Waszczuk – uczeń klasy 4LP. Dostając się do finału Olimpiady w dwóch etapach pokonał prawie 6 000 uczniów ze szkół z terenu całej Polski. Jako finalista Kacper miał do rozwiązania 4 zadania problemowe w tym jedno obejmowało zagadnienia w języku angielskim.
Wyniki IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej ogłoszone zostały na uroczystej gali w dniu 31 marca 2023 r.
Kacper Waszczuk zajął 13 miejsce i jako finalista otrzymał zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, liczne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów Olimpiady oraz został odznaczony ODZNAKĄ+ będącą cyfrowym poświadczaniem w zakresie zweryfikowanych osiągnięć, umiejętności i kompetencji.
Po ogłoszonych wynikach Kacper miał możliwość zwiedzania Poznania „w pigułce”, oraz uczestniczenia w pokazach wypieku rogali świętomarcińskich prowadzonych przez Rogalowe Muzeum w Poznaniu.
Gratulujemy Kacprowi wyników i życzymy dalszych sukcesów
Skip to content