Lekcja otwarta języka angielskiego

We wtorek 14 marca 2023 roku w klasie 4i1p odbyła się lekcja otwarta języka angielskiego. Jej celem było wzbogacenie zasobu środków leksykalnych w temacie CRIME & JUSTICE oraz praktyczne zastosowanie poznanej na poprzednich lekcjach mowy zależnej. Poza standardowymi ćwiczeniami uczniowie zmierzyli się z interaktywnym escape roomem, w którym musieli wykonać szereg zadań językowych i logicznych prowadzących do zdobycia trzycyfrowego kodu otwierającego odnalezioną kasetkę. Wszystko po to, by doprowadzić tajemniczą sprawę kryminalną do szczęśliwego finału. Dzięki zaangażowaniu klasy śledztwo zakończyło się pomyślnie!

Lekcję prowadziła pani Katarzyna Małek, a nauczyciele z ZSE podpatrywali, jak można wykorzystać metodę interaktywnego escape roomu w praktyce szkolnej.

Skip to content