Kulig !!!

19 grudnia 2022 roku korzystając z pięknej zimowej pogody klasy 4i1p oraz 3p udały się na kulig do Danówki. Na miejscu wszyscy szybko wskoczyli na sanki i rozpoczęła się przygoda.  Najodważniejsi zajęli sanki doczepione na końcu i często lądowali na śniegu. Trasa przejażdżki wiodła przez zaśnieżony las i malownicze tereny naszej okolicy. Przejażdżka saniami była niesamowita, pełna humoru, nieprzewidzianych zdarzeń i atrakcji. Podczas przejazdu nieprzerwanie trwała wojna na śniezki. Po kuligu w zimowej scenerii wyjątkowo smakowały kiełbaski z ogniska i gorąca herbata.

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili,że był to udany wyjazd, podczas którego uczniowie mogli jeszcze bardziej się zintegrować i odpocząć na świeżym powietrzu.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Aneta Frydrychewicz – Nowosz, Róża Makaruk i Magdalena Wedziuk.

Skip to content