Inspiracje świętami Bożego Narodzenia

Czerwień , zieleń oraz złoto to kolory kojarzące się wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia i to one dominowały na kartkach świątecznych zaprojektowanych i wykonanych przez uczniów z klas 1r i 4rp. Młodzież przygotowała kartki z życzeniami świątecznymi i poezją o tematyce Bożego Narodzenia, która wprowadziła wszystkich w  świąteczny klimat. Wiersze znanych poetów o Bożym Narodzeniu dopełniły życzenia adresowane do pracowników instytucji publicznych, społecznych i seniorów – podopiecznych Szkolnego Koła Wolontariatu.  Na kartkach świątecznych pojawiły się popularne motywy bożonarodzeniowe: choinki, gwiazdki, bombki i prezenty. Udekorowane kartki tylko potwierdziły artystyczne zdolności  uczennic, a sama praca sprawiła im wiele radości.  Może warto powrócić do tej zapomnianej tradycji?
Spotkanie zorganizowały panie: Izabela Jakimiak i Magdalena Wedziuk

Skip to content