Mikołajki w bibliotece szkolnej

Św. Mikołaj  odwiedził 6 grudnia bibliotekę ZSE, przynosząc książki z prezentami. Każdy , kto w tym dniu wypożyczył książkę, otrzymał wraz z nią  drobny upominek od św. Mikołaja. Prezenty zawierały  przede wszystkim interesujące publikacje z najnowszej oferty wydawniczej. Na pewno dużą radość sprawiły również  czytelnikom ukryte w książkach słodycze oraz  kupony na pizzę. Mikołajową akcję czytelniczą wsparła dyrekcja szkoły.   Wszystkim uczniom życzymy miłej lektury. Jednocześnie przypominamy,  że książki zostały odnotowane na kontach czytelniczych i po przeczytaniu należy je zwrócić do biblioteki. W mikołajkowej drużynie pracowali:  Daria Marciniuk, Ryszkowska Anna, Sandra Malinowska i  … Kacper Waszczuk.  Wszystkim pomocnikom św. Mikołaja i  Mikołajowi – dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w przygotowanie spotkania.
Akcję „Mikołajki z książką” zorganizowały panie: Izabela Jakimiak i Magdalena Wedziuk.

 

 

 

 

 

Skip to content