VI Dzień Popularyzacji Matematyki

Po raz kolejny młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych wzięła udział w spotkaniu z  Królową Nauk – Dniu Popularyzacji Matematyki zorganizowanym 15 września 2022 roku przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
Tegoroczny VI Dzień Popularyzacji Matematyki w szczególny sposób wpisał się w obchody Jubileuszowego Roku Matematyki. Dzień ten adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, nauczycieli oraz wszystkich pasjonatów matematyki.
Uczniowie klas trzecich i czwartych naszej szkoły pod opieką: p. Joanny Szymańskiej, p. Moniki Rosińskiej, p. Magdaleny Wedziuk i p. Pawła Prokopiuka  uczestniczyli w zajęciach matematycznych: w wykładach, warsztatach, pokazach oraz grach, a także mieli możliwość obejrzenia wystaw o tematyce matematycznej. 

Skip to content