Praktyki zawodowe w Grecji

Uczniowie naszej szkoły o specjalnościach technik reklamy i technik informatyk odbyli praktyki zawodowe w Grecji, w ramach programu Erasmus+. Oprócz zajęć o charakterze zawodowym mieli okazję odpocząć w uroczym miasteczku turystycznym Pantaleimonas, położonym na Riwierze Olimpijskiej. W czasie wolnym od nauki praktykanci zwiedzali miejsca ważne dla kultury greckiej, takie jak drugie co do wielkości miasto greckie Tesaloniki, Meteory – jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Europie, gdzie znajdują się klasztory zawieszone w chmurach oraz urocze miasteczko Litochoro, gdzie odwiedzili wąwóz Enipeas i jego wspaniałe wodospady z krystalicznie czystymi stawami.

Podczas wyjazdu nie zabrakło zajęć integracyjnych, kąpieli w morzu oraz plażowania przy hotelowym basenie. To był dobrze spędzony czas, doskonałe połączenie nauki i rozrywki.

 

Skip to content