Wielki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

Uprzejmie informujemy, że Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim ogłasza Wielki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz uczniów ZSE w Międzyrzecu Podlaskim.
Konkurs odbędzie się formie elektronicznej. Linki do pytań konkursowych będą aktywne na stronie internetowej szkoły www.zse.miedzyrzec.pl w dniach od 13 maja 2021 do 19 maja 2021r. w godzinach 15.00-17.00 z różnych dziedzin wiedzy ekonomicznej:
– ekonomia,
– reklama,
– spedycja,
– logistyk,
– rachunkowość,
– handlowiec.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ w konkursie ? To jest proste, wystarczy wejść na stronę www.zse.miedzyrzec.pl i rozwiązać test on-line. Serdecznie zapraszamy Młodzież do wzięcia udziału w konkursie. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną są tablety graficzne.
Więcej informacji o konkursie w Regulaminie, dostępnym na stronie internetowej szkoły.

 

 

Skip to content