INFONALIA – otwarte wykłady z zakresu informatyki

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki wróciła do tradycji organizowania otwartych wykładów dla młodzieży zainteresowanej IT. W ramach cyklu INFONALIA do końca roku szkolnego odbędzie się 35 wykładów on line z zakresu różnych dziedzin IT.

Ze względu na limity uczestników na każdym wykładzie należy się zarejestrować za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://uniwersytet-wirtualny.edu.pl/infonalia.  Tam też znajduje się harmonogram kolejnych zaplanowanych już spotkań, a także aktualne informacje o programie.

Osoby, które zgłoszą swój udział w wykładzie najpóźniej na dzień przed terminem jego realizacji otrzymają na adres mailowy podany podczas zgłoszenia informacje o dostępie do spotkania na platformie TEAMs.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres: kontakt@uniwersytet-wirtualny.edu.pl

Udział w wykładach jest nieodpłatny.

Skip to content