Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo

Proszę przyjąć kolejne życzenia Wielkanocne składane w czasie zarazy. Zmartwychwstanie Pańskie jest zwycięstwem nad śmiercią i nadzieją na życie wieczne.…….. Radość łączy się jednak ze smutkiem i stratą ludzi z naszego otoczenia. Zwyczajowo obchodzimy najpierw Wielki Post – może warto rozważyć swoją beztroskę, powątpiewanie w fakty; żałosne, samozwańcze i niczym niepodparte teorie z zakresu mikrobiologii.

Wątpię w to, że mój apel odniesie pożądany skutek, skoro chętniej słucha się demagogów niż autorytetów naukowych, niemniej spełniam swój obowiązek i nawołuję do noszenia masek i zachowania dystansu.

Rekapitulując, składam życzenia zdrowia i nadziei; poparte rozsądkiem i troską o bezpieczeństwo swoje i innych mają szanse się spełnić.

Łączę wyrazy szacunku

Robert Matejek

https://www.youtube.com/watch?v=PfpEefKiG2I

Skip to content