Ogólnopolska olimpiada spedycyjno – logistyczna

Zdalna nauka w bieżącym roku szkolnym nie przeszkodziła uczniom naszej szkoły wziąć udział w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej  zorganizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Zmagania I etapu szkolnego odbyły się 20 listopada 2020 r., w którym wzięło udział kilkunastu uczniów.

Do etapu drugiego – okręgowego zakwalifikowały się  4 uczennice: Magdalena Siedlanowska z klasy IV , Alicja Siłuch i Aleksandra Kusznieruk z klasy III oraz Zuzanna Mironiuk  z klasy drugiej. Wszystkie uczennice uczą się w technikum logistycznym.

Z radością informujemy, że Magdalena Siedlanowska zakwalifikowała się do finału Olimpiady, który zaplanowany jest na 22 kwietnia 2021r  w Sopocie. Opiekunem merytorycznym był p. Leszek Jóźwik.

Trzymamy kciuki za wysoki wynik w dalszej rywalizacji.

Skip to content