BookTarg, czyli wielkie internetowe święto książek

Druga edycja BookTargu to impreza, która łączy miłośników literatury, dając im szeroką ofertę kulturalną: można spotkać się wirtualnie z ulubionymi autorami w ramach specjalnych bloków tematycznych, wziąć udział w ciekawych dyskusjach, a także zapoznać się z książkowymi nowościami i zrobić sprawnie świąteczne zakupy.

Plejada autorów zaproszonych na BookTarg robi wrażenie. Można ich spotkać w dziewięciu blokach tematycznych: epickim, kryminalnym, romantycznym, publicystycznym, fantastycznym, dziecięcymmłodzieżowym, filmowym, branżowym oraz translatorskim. W programie między innymi:
17 listopada, godz. 17 – Guillaume Musso | BookTarg epicki

Czytaj więcej…
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kultura/1979028,1,booktarg-czyli-wielkie-internetowe-swieto-ksiazek.read

Skip to content