Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Słowa piosenki “W życiu piękne są tylko chwile…” znakomicie oddają charakter uroczystości zakończenia roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca 2019 roku w naszej szkole.

O godzinie 9.00 przedstawiciele SU Marcelina Sposób i Dominik Marciniuk rozpoczęli spotkanie witając wszystkich zebranych a w szczególności przybyłego gościa wicewojewodę lubelskiego pana Roberta Gmitruczuka. Następnie pan dyrektor Robert Matejek zwracając się do uczniów i nauczycieli dokonał podsumowania osiągnięć, których było niemało. To oczywiście sukcesy w konkursach, olimpiadach oraz zawodach i zawrotnie wysokie średnie.

W dalszej części odbyło się uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem, dyplomów, nagród książkowych oraz zegarków za 100% frekwencję. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Jakub Kiryluk z klasy 2i2, który osiągnął najwyższą średnią w szkole 5,61. Gratulujemy!!!

100 % frekwencję w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali: Patryk Jurkowski i Łukasz Korniluk z kl. 1i1, Alicja Siłuch i Jakub Szupiluk z kl. 1tl oraz Natalia Hryciuk z kl. 2tl. Gratulujemy!!!

Uczniowie, którzy odnieśli sukces w konkursach przedmiotowych to: Adrian Jóźwik z kl. 3tl – laureat XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, Karol Korolczuk z kl. 2tl oraz Jakub Kiryluk z kl. 2i2 – zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „40 rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Gratulujemy!!!

Na zakończenie uroczystości nadszedł czas na pożegnanie nauczycieli kończących pracę w naszej szkole: pani Katarzyny Lewickiej oraz pana Piotra Matuszewskiego. W imieniu całej społeczności szkolnej pragniemy podziękować Państwu za trud włożony w nasze wychowanie i przekazaną wiedzę. Życzymy dużo zdrowia i radości oraz satysfakcji na dalszej drodze rozwoju zawodowego.

Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019 przeniesie się na czas wakacyjny.

Skip to content