Szkolne Koło Teatralne recytowało wiersze poety i pedagoga Ryszarda Kornackiego

Znany międzyrzecki poeta i pedagog Ryszard Kornacki świętuje w tym roku 60-lecie swojej pracy literackiej. Aby uczcić ten piękny jubileusz Miejski Ośrodek Kultury zorganizował spotkanie z pisarzem, które odbyło się 25 maja 2019 roku w holu Kina Sława. Szkolne Koło Teatralne włączyło się w przygotowanie scenariusza tego spotkania. Członkowie koła zaprezentowali kilkanaście wierszy  Ryszarda Kornackiego. Ich interpretacje bardzo spodobały się poecie i publiczności. Wiersze recytowali: Katarzyna Chmielewska, Patrycja Nurzyńska, Sylwia Drynio, Natalia Kurowska, Kinga Ignaciuk, Marcin Kaczanowicz, Natalia Oksejuk, Julia Gil, Adrian Kalniuk, Kamila Kasianiuk, Amelia Pawłowska oraz gościnnie – laureatka wielu konkursów poetyckich – Alicja Bobruk.

Skip to content