Apel Bożonarodzeniowy

„W sercu miłość, w ręku opłatek i dobre słowo…”
W dniu 20 grudnia 2018 roku odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na początku uczniowie klasy 2i2 zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Januszowe jasełka”, do którego scenariusz napisał uczeń tej klasy Maciej Szabaciuk.  Chociaż spektakl był utrzymany w konwencji współczesnej, nie zabrakło w nim Maryi z Dzieciątkiem i Józefa oraz tradycyjnych kolęd. Na zakończenie Samorząd Uczniowski złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Pan Dyrektor Robert Matejek wręczył dyplomy za przeprowadzone w okresie przedświątecznym konkursy. W konkursie na najpiękniejszy wystrój sali bożonarodzeniowej zwyciężyła klasa 1i1 – wychowawczyni p. Izabela Jakimiak, drugie miejsce zajęła klasa 2er – wychowawczyni p. Bożena Witkowska i trzecie miejsce klasa 3 tl – wychowawczyni p. Joanna Bobruk. Apel został przygotowany pod kierunkiem s. Darieli oraz p. Pawła Prokopiuka. Dziękujemy za piękny śpiew: Patrycji Nurzyńskiej z kl. 3t, Juli Gil z kl. 3e oraz dziewczynom z klasy 4h: Gabrysi, Eli i Małgosi oraz Karolowi Korolczukowi z kl. 2tl.
Skip to content