FINAŁ XI OGÓLNOPOLSKIEJ FRANCISZKAŃSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE

Do eliminacji II etapu przystąpiło ponad 600 uczniów z szkół ponadgimnazjalnych, natomiast do finału przeszło 65 uczniów z całej Polski – wśród nich uczennica naszej szkoły: Angelika Wnukowicz z II e.

Finał  ogólnopolski, który odbył się 30 marca 2017 roku,  miał miejsce w Siedlcach i był zorganizowany przez Komitet Główny olimpiady,  Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego z siedzibą w Warszawie oraz  prowincje Ojców Franciszkanów: krakowską, warszawską i gdańską. Angelika zajęła miejsce 14 i zdobyła tytuł finalisty XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie.

Uczennica  podczas części pisemnej zdobyła 47 punktów z 52 możliwych. To bardzo dobry wynik. Dziękujemy za trud zdobywania wiedzy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji olimpiady – miejsca wśród laureatów.

Skip to content