Certyfikaty logistyczne

Dzięki współpracy z portalem TRANSEDU, którą podjęliśmy w tym roku, nasi uczniowie z klas II, III i IV o profilu technik logistyk pod opieką pana Jacka Domańskiego mieli możliwość zdobycia certyfikatów potwierdzających wiedzę logistyczną. Było to nie lada wyzwanie, gdyż na przeczytanie i zaznaczenie poprawnej odpowiedzi młodzież miała zaledwie 15 sekund, zaś by otrzymać certyfikat wykazujący wiedzę w dwóch językach – ojczystym i obcym trzeba było wykazać się wiedzą na minimum 75 – procentowym poziomie. Jednak, co widać na załączonym obrazku, w naszych progach są osoby przygotowane nie dość, że z branży logistycznej, to również z kursu szybkiego czytania ze zrozumieniem, jak i języka obcego. Gratulujemy uczniom wiedzy i zachęcamy do przygotowań na kolejne kursy.

Skip to content