POZYTYWNIE ZAKRĘCENI!

W tym roku szkolnym zbieraliśmy plastikowe nakrętki dla Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. Środki w ten sposób pozyskiwane są deponowane na osobnym koncie fundacji. Zostaną wykorzystane na zakup sprzętu medycznego. Dyrektor Fundacji ks. Paweł Siedlanowski dziękuje za wszystkim zaangażowanym za wspieranie hospicjum. Dzięki temu jakość leczenia sukcesywnie się poprawia. Motto hospicjum brzmi: „Niech liczy się każdy dzień. To nieprawda, że nie ma już nic do zrobienia. Hospicjum to też życie. Wszystko, co ważne, dzieje się właśnie teraz. Bądźcie z nami”

Dziękujemy za udział w akcji nauczycielom i uczniom. Już zbieramy następne ”porcje plastiku”.  Akcję koordynowali: s. Dariela i ks. Tomasz Mikołajczuk. Za sprawną logistykę dziękujemy członkom Szkolnego Koła Wolontariatu.

Skip to content