Wycieczka przedmiotowa logistyków i spedytorów

 W tym tygodniu mieliśmy przyjemność zwiedzać jedną z najnowocześniejszych firm w Polsce – firmę Addit Sp. z o.o. w Węgrowie. Firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie w swojej branży, zajmującą się projektowaniem i produkcją elementów ze stali.
Wycieczka była ciekawą formą nauki pozalekcyjnej. Nasi uczniowie z klas 3s, 3sp, 3tl, 3lp mogli poznać zasady funkcjonowania firmy produkcyjnej, etapy powstawania wyrobów gotowych za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz szeroko pojętą logistykę.
Ciekawostką jest, że to właśnie tutaj produkowane są min. znane na całym świecie automaty do kawy COSTA EXPRESS, a także podzespoły paryskiego metra.
Nareszcie wiedza zdobyta podczas zajęć lekcyjnych znalazła swoje odzwierciedlenie w praktyce!
Addit Sp. Z o.o – dziękujemy za zaproszenie  i poświęcony czas!
Skip to content