Konkurs „Twój pomysł na nas – plakat/grafika promocyjne”

Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez Państwową Szkołę Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej na wykonanie grafiki, która będzie umieszczona jako „zdjęcie w tle” na uczelnianych social mediach. Konkurs adresowany jest do uczniów klas maturalnych.

Każda osoba biorąca udział w konkursie ma za zadanie:

  • przygotować projekt plakatu/grafiki,
  • udostępnić i polubić profil uczelni na Facebooku PSW w Białej Podlaskiej. 

    Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden projekt, który należy przesłać na adres: m.maciejuk@pswbp.pl, wpisując w tytule: „Twój pomysł na nas-plakat/grafika promocyjne”, pliki prosimy opisywać w następujący sposób: nazwisko i imię, adres e-mail, tytuł pracy.

Czas trwania konkursu: 01.01.2021. – 31.01.2021. (Zgłoszenia będą przyjmowane do 31.01.2021).

Przewidziano 3 nagrody: za zajęcie trzech pierwszych miejsc oraz upominek dla każdego uczestnika konkursu.

 

Skip to content