Się pomaga – dla Wojtusia

Strażak rozpalił płomień pomocy. Tysiące osób pompowało dla Wojtusia wszędzie, gdzie się da. Za zrobienie pompek wzięli się strażacy, żołnierze, policjanci, nauczyciele i wiele innych osób. Wojtuś Howis ma półtora roku. Cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki zbiórce miał szansę na lek za ponad 9 milionów złotych. Udało się!!!! I my jako społeczność ZSE nie przeszliśmy obojętnie wobec choroby Wojtusia. Challenge okazał się takim sukcesem, że też możesz pomóc innym chorym dzieciom.

Dziękujemy za nominację Zespołowi Szkół w Janowie Podlaskim.
Podjęliśmy wyzwanie – Pomagamy : Paweł Prokopiuk, Tomasz Marciniuk, Dariusz Jaciubek, Ewa Gała, Katarzyna Melaniuk, Agnieszka Krzymowska, Norbert Zaniewicz, Kamil Korniluk, Piotr Marciniuk, Jakub Wasilewski z kl 2i i Adrian Brodawka z kl. 3i2. Film nakręcił i zmontował Jakub Kiryluk z kl. 3i2. Dziękujemy. 
Nominujemy:
Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim, Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim i Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AHO4PJ1RJHcCcwc&cid=8066FB744C67F111&id=8066FB744C67F111%21382&parId=8066FB744C67F111%21104&o=OneUp

Wojciech Howis

Skip to content