Konkurs historyczny „Międzyrzec- Historia- Dzień dzisiejszy”

20 listopada 2019 roku odbył się miejski etap konkursu  „Międzyrzec- Historia- Dzień dzisiejszy” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Międzyrzecu Podlaskim.

W tym roku uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością historii Międzyrzeca obejmującą lata II wojny światowej (1939-1945).

Szkolny etap konkursu został przeprowadzony w październiku 2019 r. Spośród  uczniów biorących udział w pierwszym etapie najlepsze wyniki uzyskali : Kacper Kieruczenko (4i1) , Piotr Sosnowski (1p), Bartosz Saczuk (1ip).

Finałowy etap konkursu odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury i zgromadził przedstawicieli szkół podstawowych oraz średnich. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę, a Kacper Kieruczenko otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

Skip to content