Konkurs fotograficzny

W czwartek 10 października 2019 r. wychowankowie internatu pod opieką p. Magdaleny Jóźwik udali się do Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, gdzie odbywała się pokonkursowa wystawa fotografii oraz rozstrzygnięcie V edycji konkursu fotograficznego „Zaczynając od wiersza Czesława Miłosza – Oczy”.
Tym razem niestety nie udało nam się zdobyć nagrody, ale nie poddajemy się – „Pierwsze koty za płoty”. Przygotowujemy się na kolejne konkursy fotograficzne. Koło fotograficzne przy internacie ZSE działa aktywnie od września roku szkolnego 2019/2020.
Zapraszam osoby zainteresowane fotografią, a także kandydatów na modeli i modelki do sesji w plenerze. Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 19:30 w świetlicy Internatu Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim.
Opiekun koła fotograficznego: p. Magdalena Jóźwik

Skip to content