Dzień Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele !!!

Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, Drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dobra oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy.

Dziękujemy za pokazywanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Wszystkiego najlepszego!!!                  Uczniowie ZSE                                                                                                                                                        

Skip to content